Akva Expo Rychnov – cz. III

0

 

o10


100

100.   

 

100a

100.   Apistogramma nijsseni

 

100b

100.   Apistogramma nijsseni

 

101

101.   

 

101a

101.   Apistogramma panduro

 

102

102.   

 

102a

102.   Apistogramma agassizi „Double red”

 

103

103.   

 

103a

103.   Apistogramma cacatuoides „Orange”

 

104

104.   

 

104a

104.   Apistogramma cacatuoides „Double red”

 

105

105.   

 

105a

105.   Mikrogeophagus ramirezi var. Electric blue

 

106

106.   

 

106a

106.   Apistogramma hongsloi

 

107

107.   Macrognathus aculeatus

 

108

108.   Pangio kuhlii kuhlii

 

109

109.   Dermogenys cf. pusilla van Hasselt

 

110

110.   

 

110a

110.   Danio margaritatus (Galaxy)

 

o14
111

111.   Zbiornik w którym pływały młode dyskowce z polskiej hodowli SUPERDISCUS z Katowic. W czasie wystawy Andrzej Nowicki wygłosił także prelekcje na temat rozmnażania dyskowców.

 

111a

111.   Symphysodon discus „Heckel x Brown”,
Symphysodon aequifasciata „Pigeon Red”

 

111b

111.   Symphysodon aequifasciata „Leopard Snake Skin”,
Symphysodon aequifasciata „Pigeon Red”

 

112

112.   Heteropneustes fossilis

 

113

113.   

 

113a

113.   Erpetoichthys calabaricus

 

114

114.   

 

114a

114.   Hymenochilus sp.

 

115

115.   Plurodeles waltl

 

116

116.   

 

116a

116.   Ambystoma mexicanum

 

117

117.   Melanochromis maingano, Metriaclima estherae, Melanochromis auratus, Melanochromis chipokae, Pseudotropheus socolofi, Labidochromis coeruleus „Yellow”, Nimbochromis linni

 

118

118.   

 

118a

118.   Potamotrygon cf. magdalenae

 

118b

118.   Potamotrygon cf. magdalenae

 

119

119.   Poecilia velifera

 

120

120.   Poecilia velifera

 

121

121.   

 

121a

121.   Poecilia velifera

 

122

122.   Poecilia latipinna

 

123

123.   Poecilia latipinna

 

124

124.   Corydoras melini

 

125

125.   

 

125a

125.   Corydoras axelrodi

 

126

126.   

 

126a

126.   Corydoras aeneus (schultzei)

 

127

82.   Corydoras sterbai

 

128

83.   Corydoras panda

 

129

129.   

 

129a

129.   Corydoras paleatus

 

130

130.   

 

130a

130.   Loricaria similima

 

131

131.   

 

131a

131.   Rineloricaria spec. „Rio Atapabo”

 

132

132.   

 

132a

132.   Rineloricaria lanceolata „Red”

 

133

133.   

 

133a

133.   Rineloricaria lanceolata

 

134

134.   Ancistrus sp. „Gold”

 

135

135.   

 

135a

135.   Dasyloricaria filamentosa

 

136

136.   LDA 08 Ancistrus claro

 

137

137.   

 

137a

137.   Ancistrus tamboensis

 

138

138.   

 

138a

138.   Ancistrus sp. „Super Red”

 

139

139.   

 

139a

139.   Ancistrus sp. „Rio Paraquay”

 

140

140.   Ancistrus sp.

 

141

141.   

 

141a

141.   Cambarellus patzcuarensis Orange

 

142

142.   

 

142a

142.   Atyopsis maluccensis

 

143

143.   

 

143a

143.   Atyopsis gabonensis

 

144

144.   Caridina multidentata (japonica)

 

145

145.   Neocaridina heteropoda sp. Red Cherry

 

146

146.   Rasbora trilineata, Hara jerdoni

 

146a

146.   Rasbora borapetensis

 

147

147.   Nannostomus Mortenthaleri

 

148

148.   

 

148a

148.   Nannostomus rubrocaudatus

 

149

149.   

 

149a

149.   Copella nattereri

 

Share.

Leave A Reply