Akwarystyczny spływ kajakowy

0
Wczytuję mapę...

Data/Czas
Date(s) - 03/06/2017 - 04/06/2017
Całodniowe

Lokalizacja
Ukta główna

Kategorie


Impreza rozpocznie się w sobotę 03.06.2017 w Ukcie ( tu będą noclegi i „zabiegi” integracyjne) – teren Restauracji Ukta Główna https://www.facebook.com/ukta.glowna/ (w przypadku dużej ilości osób noclegi mogą być w bardzo bliskich gospodarstwach agroturystycznych) , ok 10.00 krótką ichtiologiczną opowieścią (wykonaną przez specjalistę ichtiologa) o rybach żyjących w mazurskich jeziorach zarówno tych od zawsze jak i tych przywleczonych oraz o rybach znajdujących się obecnie w mazurskich gospodarstwach rybackich.
Cena za nocleg + śniadanie to koszt 50 zł od osoby (przy noclegach z piątku na sobotę i sobotę na niedzielę to oczywiście 100 zł )
następnie odbędzie się ok 2-3 godz, spływ z miejsca Most do miejsca Ukta plaża. – cena 50 zł a w tym:
– kajak 2- osobowy (gdyby ktoś zabierał dziecko/dzieci dostanie powiększony kajak z kapokami)
– obiad
Po obiedzie zabawimy się w zaaranżowanie od 1 do 10 baniaczków „jeziorno/biotopowych” w celu przypieczętowania akwarystycznego motywu naszego spotkania (nadal czekamy na zgodę Głównego Inspektoratu Ochrony Środowiska w Olsztynie, choć mamy już wstępną aprobatę) i uwiecznienia na fotkach akwa-manii fotodokumentacji eventu.
W zależności na ile szkiełek będziemy mieć zgodę to, albo pobawimy się w aranże wspólnie lub zrobimy mini konkurs np. przedstawicieli for.
Po jakiejś tam dłuższej lub krótszej dłużyźnie ok. 18.00 zasiądziemy do ogniska – jego koszt to 10 zł od osoby (dorosłej) bo w jego cenie znajduje się kolacja.
Ognisko nie ma godziny zakończenia, w trakcie jego trwania piwo w promocyjnej cenie zakupujemy od gospodarza, natomiast każdy inny napój % dostarczamy sobie we własnym zakresie.
Oficjalnie imprę kończymy po śniadaniu w niedzielę.
Jednakże gdyby uzbierała się odpowiednia ilość osób istnieje możliwość zorganizowania rejsu statkiem ( przejazd grupowy z Ukty za 2,5 zł, cena rejsu w cenie przewoźnika od 12 do 30 zł ).
Tu należy zaznaczyć iż mamy też prolog – dla osób, które chciałby pojawić się już w piątek (przy grupie min 10 osób) jest możliwość uczestniczenia w Ścieżce Edukacyjnej przy Mazurskim Parku Krajobrazowym http://parkikrajobrazowewarmiimazur.pl/mazurski/dolne_menu-muzeum.html
Dodatkowe atrakcje w pobliżu :
http://www.galindia.com.pl/,
http://www.muzeum.mragowo.pl/,
http://www.mrongoville.pl/,
http://www.eulalia.pl/,
http://quady-mragowo.pl/fun-park.html,
http://www.it.mragowo.pl/aktywnie/szlaki-rowerowe,
blisko Giżycko i Mikołajki (choć to jeszcze nie sezon).
Gdyby ktoś był zainteresowany np. pobytem 5 – dniowym, dodatkowe zniżki.

Niestety musimy nazbierać kwotę na zaliczkę (adres do wpłaty będzie udostępniony na PW),
wpisowe ustaliliśmy na 40 zł

Zgłoszenia będziemy przyjmować również w wątkach na akwariumonline.pl oraz arowana.pl.

Jeszcze raz zapraszamy : akwarystów, nieakwarystów ich rodziny, sąsiadów, teściowe – zabierajcie kogo tylko chcecie, im będzie nas więcej tym lepsza może być zabawa!

https://www.facebook.com/events/260358964373652/

Share.

Leave A Reply