II Mistrzostwa Dyskowców

0

Wyniki 2 Polskich Mistrzostw Dyskowców Kraków 2008

A – Dyskowiec Heckela
(Symphysodon discus)
G – Czerwone turkusy
06
1 MIEJSCE  Barbara Bogdańska
PL | PKMD  PUNKTY: 472
63
1 MIEJSCE  Mirosław Tworek
PL | PKMD  PUNKTY: 470
07
2 MIEJSCE  Sławomir Kubiak
PL  PUNKTY: 461
67
2 MIEJSCE  Best Light Production
| D  PUNKTY: 464
05
3 MIEJSCE Krzysztof Gajoszek
PL | PKMD  PUNKTY: 443
74
3 MIEJSCE Łukasz Osieka
PL | PKMD  PUNKTY: 462
B – Brązowe
H – Czerwone bez wzoru
15
1 MIEJSCE  Paolino Giuseppe
I  PUNKTY: 493
87
1 MIEJSCE  Maciej Kozioł
PL  PUNKTY: 506
11
2 MIEJSCE  Piotr Stanaszek
PL | PKMD  PUNKTY: 474
83
2 MIEJSCE  Paolino Giuseppe
I  PUNKTY: 497
09
3 MIEJSCE  Best Light Production
| D  PUNKTY: 453
82
3 MIEJSCE  Francesco Bencivenga
I  PUNKTY: 485
C – Niebieskie
I – Klasa otwarta
23
1 MIEJSCE  Marek Widur
PL | PKMD  PUNKTY: 470
109
1 MIEJSCE  Jozef Minčák
SK | siner discus  PUNKTY: 515
19
2 MIEJSCE  Francesco Bencivenga
| I   PUNKTY: 456
106
2 MIEJSCE  Best Light Production
| D  PUNKTY: 502
16
3 MIEJSCE  Antonio Limongelli
I  PUNKTY: 452
120
3 MIEJSCE  Beata Jarka
PL | PKMD  PUNKTY: 472
D – Zielone
J – Skóra węża
33
1 MIEJSCE  Przemek Laskowski
PL | PKMD  PUNKTY: 463
137
1 MIEJSCE  Peter Federič
SK  PUNKTY: 495
26
2 MIEJSCE  Krzysztof Gajoszek
PL | PKMD  PUNKTY: 457
129
2 MIEJSCE  Stanisław Kaczorowski
PL  PUNKTY: 493
34
3 MIEJSCE  Salon Zoologiczny
JAKAMA  PL  PUNKTY: 455
136
3 MIEJSCE  Jozef Minčák
SK | siner discus  PUNKTY: 473
E – Turkusowe z wzorem
K – Gołębia krew
42
1 MIEJSCE  Best Light Production
| D  PUNKTY: 493
141
1 MIEJSCE  Radosław Rożniata
PL | PKMD  PUNKTY: 493
49
2 MIEJSCE  Stanisław Kaczorowski
PL | PKMD  PUNKTY: 483
153
2 MIEJSCE  Łukasz Osieka
PL | PKMD  PUNKTY: 492
41
3 MIEJSCE  Maciej Kozioł
PL  PUNKTY: 468
151
3 MIEJSCE  Jozef Minčák
SK | siner discus  PUNKTY: 486
F – Turkusowe bez wzoru (kobalty)
L – Czerwone w punkty
58
1 MIEJSCE  Peter Federič
SK  PUNKTY: 498
167
1 MIEJSCE  Ivan Seah
SGP  PUNKTY: 529
55
2 MIEJSCE  Best Light Production
| D  PUNKTY: 480
155
2 MIEJSCE  Radosław Rożniata
PL | PKMD  PUNKTY: 527
60
3 MIEJSCE  Marcin Karpiński
PL | PKMD  PUNKTY: 476
162
3 MIEJSCE  Best Light Production
| D  PUNKTY: 495
PBC – Polskie Biało-Czerwone
Klasyfikacja generalna
122
1 MIEJSCE  Stanisław Kaczorowski
PL  PUNKTY: 458
167
1 MIEJSCE  Ivan Seah
SGP  PUNKTY: 529
124
2 MIEJSCE  Andrzej Gruszka
PL  PUNKTY: 438
155
2 MIEJSCE  Radosław Rożniata
PL | PKMD  PUNKTY: 527
118
3 MIEJSCE  Artur Nowicki
PL  PUNKTY: 437
109
3 MIEJSCE  Jozef Minčák
SK | siner discus  PUNKTY: 515

s

Share.

Leave A Reply