Wystawa Rychnov nad Kneznou cz II.

0

o7

   Na parterze zostało zaprezentowanych 52 zbiorniki oraz kaskada ze złotymi rybkami w centralnej części sali.

 

o13

   Rozpoczynając zwiedzanie od lewej strony widzimy szereg zbiorników. W kazdym regale na górze zbiorniki większe na dole dwa mniejsze.

 

1

1.   Macropodus opercularis ‚red’, Macropodus opercularis ‚blue’

 

2

2.    Belontia signata

 

2a

Belontia signata

 

3

3.    Hyphessobrycon eques, Hyphessobrycon megalopterus, Hyphessobrycon sweglesi

 

3a

   Hyphessobrycon sweglesi

 

4

4.    Trichogaster lalius, Trichopodus trichopterus

 

5

5.    Thayeria boehlkei, Aphyocharax anisitsi

 

5a

   Thayeria boehlkei

 

5b

   Aphyocharax anisitsi

 

6

6.   Gymnocorymbus ternetzi ‚orange’, Gymnocorymbus ternetzi, Inpaichthys kerri

 

6b

Gymnocorymbus ternetzi ‚orange’

 

6a

Inpaichthys kerri

 

7

7.   Helostoma temminkii, Trichopodus trichopterus

 

7a

Helostoma temminkii

 

8

8.   Trigonostigma heteromorpha, Devario aequipinnatus

 

8a

    Devario aequipinnatus

 

9

9.   Puntius tetrazona

 

9a

   Puntius tetrazona

 

9b

    Puntius tetrazona

 

10

10.   Trichopodus trichopterus, Trichopodus leerii

 

10a

    Trichopodus leerii

 

11

11.   Puntius nigrofasciatus , Botia striata, Botia lohachata

 

12

12.   Hyphessobrycon rosaceus, Trigonostigma heteromorpha

 

13

13.   Devario aequipinnatus, Phenacogrammus interruptus

 

14

14.   Hyphessobrycon eques, Hemigrammus erythrozonus

 

14b

   Hyphessobrycon eques

 

15

15.   Puntius konchonius ‚long fin’ Puntius semifasciolatus

 

15a

   Puntius semifasciolatus

 

14a

Zestaw akwariowy firmy EHEIM

16

16.   Rohtee ogilbyi, Puntius mahecola, Cyclocheilichthys janthochir

16a

   Rohtee ogilbyi

16b

   Puntius mahecola

17

17.   Kryptopterus bicirrhis

18

18.   Paracheirodon axelrodi, Inpaichthys kerri

18a

   Paracheirodon axelrodi

19

19.   Puntius fasciatus, Puntius semifasciolatus

19a

   Puntius fasciatus

20

20.   Puntius fasciatus, Puntius semifasciolatus

20a

   Puntius fasciatus

21

21.   Pleurodeles walti

21a

   Pleurodeles walti

22

22.   Heros sp. Rotkeil

22a

   Heros sp. Rotkeil

23

23.   Chymenochirus curtipes ‚albino’

24

24.   Hyphessobrycon eques

25

25.   Epalzeorhynchos frenatum
1. Cryptocoryne backettii, 2. Cryptocoryne pontederifolia, 3. Cryptocoryne aponogetifolia, 4. Cryptocoryne affinis, 5. Cryptocoryne wendtii, 6. Cryptocoryne walkeri

 

26

   1. Anubias barteri, 2. Anubias barteri ‚mini’, 3. Anubias barteri var. nana, 4. Anubias barteri ‚Cafeefolia’

27

27.   Laetacara dorsigera

o6
28

28.   Paraneetroplus synspilus, Paraneetroplus bifasciatus, Rocio octofasciata, Theraps pearsei

28a
28b
29

29.   Labidochromis caeruleus, Aulonocara OB, Scienochromis fryeri

 

29a
29b
29c
30

30.   Melanotaenia praecox, Melanotaenia bosemani ‚red’, Melanotaenia herbertaxelrodi, Melanotaenia lacustris, Glossolepis incisus, Chilatherina fasciata

 

30a
30b
o18
31

31.   Epalzeorhynchos kalopterus

 

31a

   Epalzeorhynchos kalopterus

 

32

32.   Tanichthys albonubes

 

33

33.   Potamotrygon cf.Magdalenae, Potamotrygon sp. „Pearl”

 

33a

   Potamotrygon cf.Magdalenae, Potamotrygon sp. „Pearl”

 

34

34.   Geophagus winemilleri, Hypostomus soniae

 

34a

   Geophagus winemilleri

 

35

35.   Notropis chrosomus, Cyprinella lutrensis

 

35a

   Notropis chrosomus

 

36

36.   Puntius erythromycter, Trichogaster chuna

 

36a

   Puntius erythromycter

 

37

37.   Astronotus ocellatus

 

37a

   Astronotus ocellatus

 

38

38.   Amititlania nigrofasciata

 

38a

   Amititlania nigrofasciata

 

39

39   Rocio octofasciata

 

39a

   Rocio octofasciata

 

40

40.    Thorichthys meeki

 

40a

   Thorichthys meeki

 

41

41.   Melanotaenia bosemani, Melanotaenia herbertaxelrodi, Melanotaenia australis

 

41a

    Melanotaenia australis

 

42

42.   Iriatherina werneri

 

43

43.   Ivanacara adoketa

 

43a

   Ivanacara adoketa

 

44

44.   Glossolepis incisus, Melanotaenia parkinsoni, Melanotaenia lacustris

 

44a

   Melanotaenia parkinsoni

 

45

45.   Nematobrycon palmeri

 

45a

   Nematobrycon palmeri

 

47

47.    Glossolepis dorityi

 

48

48.    Neolamprologus pulcher

 

48a

   Neolamprologus pulcher

 

49

49.   Hyphessobrycon bentosi, Hyphessobrycon rosaceus

 

49a

   Hyphessobrycon bentosi

 

50

50.    Melanotaenia bosemani, Melanotaenia trifasciata

 

50a

    Melanotaenia trifasciata

 

51

51.   Puntius pentazona, Puntius titteya

 

51a

    Puntius titteya

 

52

52.   Cynops orientalis

 

52a

   Cynops orientalis

 

53

53.   Carassius auratus

 

53a

   Carassius auratus

 

53b

   Carassius auratus

 

53c

   Carassius auratus

 

53d

   Carassius auratus

 

o11

Przed budynkiem wystawy w namiotach firmy akwarystyczne oferaowały swoje towary w postaci sprzętu i wyposażenia akwariów, pokarmów dla ryb oraz roślin wodnych.

 

o19

Wieczorem w bardzo miłej atmosferze odbyła się integracja akwarystów czeskich, polskich oraz niemieckich.

 

 

Share.

Leave A Reply