XXVIII Wystawa Warszawskiego Związku Akwarystów

0

1a

Warszawski Związek Akwarystów zorganizował wystawę w dniach 9 – 24 02.2008

7a

 

Zwiedzanie wystawy rozpoczynamy od zbiorników umieszczonych w ścianie.

1
Symphysodon aequifasciatus – Paletki
Wystawca: Wojtek Jakubik

2
Pirania pacu
Wystawca: Wojtek Jakubik
3
Bojownik wspaniały – Betta splendens
Wystawca: Waldemar Szewczyk 4
4b

5
5b

Crenicichla compressiceps

Wystawca: Paweł Kołosowski

6
6b6c
Steatocranus casuarius – Garbacz hełmiasty, Nematobrycon palmeri – Tetra cesarska
Wystawca: Rafał Sęgnik

7
zbrojnik

Ancistrus dolichopterus
– Forma welonowa,
Xiphophorus helleri
– Forma welonowa,
Pterophyllum scalare
– Forma zielona

Wystawca: Marek Wiejek

8
Osteoglossum ferreirai – Arowana czarna
Wystawca: Tomasz Król

9

9b

Labeo frenatus
– Grubowarg dwubarwny,
Bocja tygrysia,
Bocja lamparcia

Wystawca: Katarzyna Snopko

10
Trichogaster lerii – Gurami mozaikowy
Wystawca: Zygmunt Pyrzanowski
11

Labidochromis caeruleus
Wystawca: Daniel Popławski
12
Otopharynx lichtobates, Scianeochromis fryeri,
Aulonocara „Peacok”, Pseudotropheus „Mpanga”

Wystawca: Marek Wiejek

13
Geophagus altifrons
Wystawca: Marek Wiejek

14
Pyszczak Duboisa Tropheus duboisi Maswa, Szczelinowiec Leleupa Neolamprologus leleupi Kekese

Wystawca: Tanganika Hodowla Ryb Egzotycznych – Jerzy Cichowski

15
Tropheus sp. „red Chipimbi”, Neolaprologus cylindricus
Wystawca: Tanganika Hodowla Ryb Egzotycznych – Jerzy Cichowski

16
Gurami złociste
Wystawca: Marek Miekarski

17
Molinezja czarna
Wystawca: Marek Miekarski

18
Pterophyllum skalare – Żaglowiec skalar, Paracheriodon innesi – Neon Innesa,
Paracheirodon axelrodi – Neon czerwony
Wystawca: Dorota Brzozowska

19
Astyanax mexicanus – Ślepiec jaskiniowy
Wystawca: Sklepy ZOONEMO Legionowo

20
Cleithracara maroni – Akara z maroni
Wystawca: Rafał Sęgnik

21
22

Pielęgnica szczupakowata Regana
Crencichla sp. regani tapayos,
  Pielegnica zebra
Archocentrus nigrofasciatus
– Odmiana ksantoryczna

Wystawca: Tanganika Hodowla Ryb Egzotycznych – Jerzy Cichowski

23

Limka czarnobrzucha

24
Muszlowiec wielopręgi – Neolamprologus multifasciatus
Wystawca: Edyta Popławska

25
Rasbora heteromorpha – Rozbora klinowa
Wystawca; Tomasz Jan

26

Poecilla recitulata – Gupik
Wystawca: Waldemar Szewczyk

27

Macropodus opercularis concolor – Wielkopłetw czarny
Wystawca: Waldemar Szewczyk

28
Zmienniak plamisty – Xiphophorus maculatus
Wystawca: Waldemar Szewczyk

31
Rak marmurkowy – Procambarus sp.
Wystawca: Waldemar Szewczyk, Kazimierz Morawski

29

Pielęgnica miodowa – Heterotilapia multispinosa
Wystawca: Waldemar Szewczyk

30
Brzanka pręgowana – Barbus fasciata, Brzanka smukła – Barbus titteya
Wystawca: Kazimierz Morawski

5a
Zobaczmy akwaria ustawione wokół sadzawki w której pływały Karpie koi

32
Modrook soneczny    Pseudomugil furcatus
Wystawca: Sklepy ZOONEMO Legionowo

34 33
Wystawca: Sklep ELLA ZOO

35
Symphysodon aequifasciatus – Paletki
Wystawca: Paweł Kraus
36
Heros sp. Red Shoulder (Rotkeil), Satanoperca sp. Madre de Dios
Wystawca: Paweł Kołosowski

37
Dimidichromis compressiceps, Capidochromis Borley, Haplochromis venustus
Wystawca: Artur Dworakowski

38
38a

Pielęgnica szczupakowata
Crencichla lugubris, Pielęgnica papuzia,
Gurami całujace,
Sum czerwonopłetwy

Wystawca: Jerzy Kaczmarek

39
Sum rekini – Pangasius suchii
Wystawca: Katarzyna Snopko

40
40a
41
Skalary

42
Pielęgnica pawiooka

43
Pseudomugil signifer, Krewetki (Caridina cf. Babaulti, Neocaridina heteropoda var. red)
Wystawca: Daniel Popławski

3a
Firma Tropical
44
Firma Inter Zoo-Adam
45
Firma Inter Zoo-Adam
46
Firma Inter Zoo-Adam
60
Firma Badis
61
Firma Badis

47
Tęczanki
Wystawca: Sklep zoologiczny „Sumatra”   Jerzy Kosmala

62

Stoisko firmy FILTUS

48
Pielęgnice Jeziora Tanganika
Wystawca: MiKSWnętrza, Maria Kotuś, Stanisław Kardzis

49
Bystrzyk Amandae – Hyphessobrycon amandae, Razbora naga – Sabwba resplendens
Krewetka Amano – Caridina japonica, Krewetka filtrujaca – Atyopsis moluccensis

50
Arowana czarna – Osteoglossum ferreirai, L – 002 – Peckoltia verniculata

6a
Stoisko firmy AQUA EL

51
Miedzik obrzeżony – Hasemania nana,
AQUARIUS – Dariusz Tatarczak
Wykonali: Robert Marunowski,Jakub Romanowski

52
Myxociprinus asiaticus
Wystawca: Sklep zoologiczny „Coala”

53
Potamotrygon hystrix – Płaszczka,
Panaque nigrolineatus – Zbrojnik L-190,
Monocirrhus polyacanthus – Brodaczyk
Wystawca: „Twoje ZOO”

54

4a
Warszawski Ogród Zoologiczny wystawił bezkręgowce jako urozmaicenie wystawy.

5556
Wij olbrzymi                                                                             Ptasznik

5758
Karaczan złotogłowy                                                                           Żuk

63
Popatrzmy z góry na całą ekspoyzcję.

64
Rozmowy akwarystów to ważny element takich imprez.

59
Zbiorniki stałej ekspozycji usytuowane w korytarzu za wystawą. Jednak ich wygląd jest niezbyt atrakcyjny.

Share.

Leave A Reply