Akwaria Roberta

0

 

AKWARIA ROBERTA

Korzystając z zaproszenia odwiedziliśmy Roberta w jego mieszkaniu w centrum Warszawy, aby zobaczyć akwaria morskie. Główne akwarium to zbiornik o pojemności około 1200 litrów z masą koralowców i ryb. Nie wspomnę o wodzie która znajduje się także w sumpie. Na pewno zdjęcia nie odzwierciedlają całego uroku, gdyż były robione przy oświetleniu samymi świetlówkami, bez włączonych HQI. W akwarium obserwowaliśmy piękne zachowania mandaryna, który wprost pozował do zdjęć, a przy ukwiale para błazenków opiekowała się ikrą.

 

  24

7

Drugi zbiornik 220 litrów z koralami niefotosynezującymi. Więcej zdjęć akwarium Roberta można zobaczyć na forum Nano-Reef.pl

8
9
10
19

Trzeci zbiornik to żłobek dla młodych błazenków rozmnożonych i wychowanych przez Roberta. Robert jest bardzo otwartym człowiekiem, dzielącym się ciekawymi wiadomościami, a posiada bardzo duży zasób wiedzy o akwarystyce morskiej.

22

W tym miejscu chciałbym serdecznie podziekować Robertowi za odarowanie dwoma młodymi Błazenkami. Na pewno w naszym akwarium znajdą dobry dom, tym bardziej że mamy tego samego rodzaju ukwaiał przy którym maluchy zostały poczęte.

23

Share.

Leave A Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.