Targi Zoologiczne ,,ANIMAL WROCLOVE”

0
Wczytuję mapę...

Data/Czas
Date(s) - 08/10/2017
Całodniowe

Lokalizacja
Stadion Śląski

Kategorie


  Zapraszamy Państwa na Dolnośląskie Targi Zoologiczne ”ANIMAL WROCLOVE”, organizowane przez firmę Trzebniak Team, które odbędą się 8 października 2017 na nowoczesnym obiekcie STADION WROCŁAW.

Trzebniak Team działa już 17 lat na rynku organizacji targów. W tym czasie zorganizowaliśmy 156 imprez w Polsce oraz Niemczech m.in. targi ślubne, sportowe, fryzjerskie, kosmetyczne.

Od 4 lat zajmujemy się branżą zoologiczną i dopiero po dokładnej analizie oraz setkach spotkań branżowych, w tym z wydawnictwem „Rynek Zoologiczny”, obserwacji wystaw psów i kotów zdecydowaliśmy się na przygotowanie profesjonalnych targów zoologicznych we Wrocławiu.

Targi to nie tylko sprawy finansowe i komercja, ale profesjonalne podejście do wystawców oraz odwiedzających. Efektem naszych działań jest objęcie przez  „Rynek Zoologiczny” patronatem medialnym Targów ,,ANIMAL WROCLOVE”. Specjalnie  dla wszystkich opłacamy parkingi tak, aby nasi wystawcy i klienci nie mieli dodatkowych kosztów (parkingi utwardzone na kilka tysięcy aut).

W ofercie posiadamy atrakcyjne bilety rodzinne tak, aby mogły odwiedzić nas całe rodziny. Wydarzenie kierujemy do miłośników wszystkich zwierząt, spodziewamy się około 10 tyś. odwiedzających. 

Przygotowujemy dwa ringi wewnątrz stadionu oraz jeden na zewnątrz. Nie mniej uwagi poświęcamy również akwarystyce i terrarystyce/ ponad 1000 m2/.

Targi odbywają się na dwóch piętrach i nie ma różnicy, które Państwo wybierzecie , bo klient wszędzie dotrze. Nasi specjaliści  zaproponują Państwu dobre i odpowiednie stoisko.

Wśród firm,  które potwierdziły swoje uczestnictwo w targach  znajduje się m.in. Tropical (stoisko 70m2), Dolina Noteci.

Jesteśmy pewni, że impreza zakończy się sukcesem mając na uwadze potencjał Wrocławia oraz naszych patronów: Gazety „Rynek Zoologiczny”, Polskie Porozumienie Kynologiczne, oraz Radio Wrocław.

Szczegółowe informacje znajdziecie Państwo na stronie internetowej targów:

www.targizoologiczne.pl

https://www.facebook.com/dolnoslaskietargizoo/

Targi odbywać się będą w miejscu będącym areną Mistrzostw Europy w piłce nożnej EURO 2012.
Oferujemy przestrzeń 6 hektarów. Nasze targi kierujemy przede wszystkim do konsumentów.

JESTEŚCIE PAŃSTWO DLA  NAS PRIORYTETEM !!!

Z poważaniem

TRZEBNIAK TEAM

Share.

Leave A Reply