IV Akwarystyczny Spływ Kajakowy

0
Mapa niedostępna

Data/Czas
Date(s) - 27/08/2020 - 30/08/2020
Całodniowe

Lokalizacja
Zalew Rudka - Zwierzyniec

Kategorie


Zapraszamy na IV Akwarystyczny Spływ Kajakowy.

 

https://www.facebook.com/events/565057841114550/

Zapraszamy na IV Akwarystyczny Spływ Kajakowy.
W tym roku spotykamy się na Roztoczu i płyniemy rzeką Wieprz.
Rozpoczynamy w piątek o godzinie 10:00. Po krótkim spotkaniu organizacyjnym, podzieleni na grupy, mamy zajęcia w Ośrodku Edukacyjno – Muzealnym Roztoczańskiego Parku Narodowego. Około godziny 13:00 – 14:00 mamy obiad. Do kajaków wsiadamy około 14:30-15:00. W pierwszym dniu płyniemy z miejscowości Obrocz do Zalewu Rudka. O godzinie 19:00 kolacja/ognisko.
W sobotę o godzinie 12:00, zaczynamy wyścigiem kajaków na Zalewie Rudka. Około godziny 13:00 – 14:00 obiad. O godzinie 14:00 płyniemy drugi odcinek z Zalewu Rudka do miejscowości Bagno. O godzinie 19:30 kolacja/ognisko.
W niedzielę o godzinie 10:00 rozdanie nagród, 5 minut dla fotoreporterów i dla chętnych spacer po lesie oraz zwiedzanie zabytków Zwierzyńca.
Kajaki dwuosobowe w cenie 40 zł za dobę. Noclegi w domkach/pokojach w cenie 40 zł za dobę. Nocleg w namiocie w cenie 5 zł osoba za dobę. Pokoje 2-osobowe i 4-osobowe z możliwością dostawki. Większość pokoi posiada własną łazienkę. Dostęp do kuchni z pełnym wyposażeniem (rezerwując nocleg, należy dopytać co jest w wyposażeniu). Osoby wybierające namiot, będą miały dostęp do kuchni (bez naczyń i sztućców). Na łące, niedaleko namiotów będzie toj toj. Dostęp tylko do jednej łazienki. Śniadania i kolacje we własnym zakresie. Obiad w postaci cateringu. Przy rezerwacji noclegu należy podać w jakie dni zamawiacie obiad. Ceny obiadu jeszcze nie znam. Dowiem się dopiero gdy będę wiedział ile osób jest zainteresowanych. Do kosztów dojdzie jeszcze opłata za wstęp do muzeum oraz zakup drewna na ogniska. Koszty te podam w późniejszym terminie. Zapewniam, że nie będzie to więcej niż 15 zł. Wszystkie noce śpimy w tym samym miejscu. Organizator przewozi nas własnym transportem w odpowiednie miejsca. Koszt transportu wliczony jest w cenie kajaków. Na kajaki i noclegi w pokojach/domkach otrzymaliśmy 20% upustu. Opłata za nocleg w namiocie jest symboliczna.
Całość imprezy obstawia
https://www.facebook.com/kajakiroztocze/
Zapisy tylko i wyłącznie poprzez PW na stronie Akwarystyczny Spływ Kajakowy lub PW na forach akwarystycznych arowana i akwariumonline do użytkownika Seban.
Rozmawiałem z Powiatową Stacją Sanitarno-Epidemiologiczną w Zamościu. Na chwilę obecną, zgodnie z obowiązującymi przepisami możemy utworzyć grupę do 150 osób. Każda osoba obowiązkowo posiada maseczki, przyłbice itp. zakrywające nos i usta, chyba, że jej stan zdrowia zakazuje zakrywanie nosa i ust. Proszę zabrać ze sobą również płyny do dezynfekcji. Proszę rezerwować noclegi w taki sposób, aby nie trzeba było łączyć osób niezamieszkujących wspólnie.

Share.

Leave A Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.