Firma Aquael

0

 

AQUAEL


    AQUA EL to firma istniejąca od ponad 25-ciu lat. Jest niezaprzeczalnym liderem pośród polskich firm akwarystycznych. Nie normalnym by było, aby w firmie nie istniały urządzone zbiorniki akwariowe. Akwaria oraz sprzęt przechodzą testy zanim przejdą do masowej produkcji. Tak więc odbiorca otrzymuje produkt sprawdzony i przetestowany przez znawców tematu. Zbiorniki tam stojące spełniają role badawczą jak i ozdobną.


2

    Akwarium morskie – ten maleńki wycinek rafy koralowej, czyli kawałek żywej skały trochę piasku, kilka koralowców i krewetek. Jest to wnętrze krewetkarium, które jest prototypem akwariów „nano reef” firmy AQUA EL.

116

    Jako filtrację zastosowano filtr kaskadowy FZN podwieszony na tylnej ściance zbiornika, na której umieszczono tło w kolorze niebieskim. Oświetlenie zostało przystosowane do akwarystyki morskiej. Akwarium to miało swoja premierę na targach Interzoo 2010 w Norymberdze. Nie długo czekaliśmy na gotowy produkt NANO REEF, czyli kompletne zestawy akwariowe produkowane w dwóch pojemnościach 20 i 30 litrów

 


3

    REEF MAX to już większe akwarium morskie, które także znajduje się w firmie AQUA EL. Jest to zbiornik przeznaczony dla początkujących jak i zaawansowanych akwarystów morskich, w którym możemy pielęgnować koralowce oraz niewielkie ryby morskie.

6
W firmie Aqua EL znajduje się także takie okazałe akwarium morskie.
8
Z koralowców większość to koralowce miękkie ale ryby czują się wśród nich wyśmienicie.
9
10

11

14

13
1215
4
Jeden z mniejszych zbiorników

5
Akwarium które było wystawione na targach Interzoo w 2008 roku. Obecnie w firmie AQUAEL nadal funkcjonuje jako akwarium krajobrazowe z oprawą bardzo przystosowaną do tego typu zbiornika.

7
Zbiornik narożny z trofeusami.

WARSZAWA     ul. Krasnowolska 50
AQUAEL

Share.

Leave A Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.