Konkurs Gupika – Szczecin

0

 

0
k
1
n1


k1

n2
k2

n3

k3
o4
Konkurs gupika w Szczecinie odbył się w Szkole Podstawowej Nr 10 przy ul. Królewicza Kazimierza 63. Przed wejściem do sali konkursowej wystawione zostały prace dzieci z konkursu rysunkowego „Moje pawie oczko”

o

Ryby konkursowe wystawione były w trzech regałach trzyrzędowych. Zbiorniki były ponumerowane a po wpuszczeniu ryb sędziowie nanosili kody ryb oznaczające poszczególne standardy oraz kolory.

2
Ze względu na duże opóźnienia w dosyłaniu ryb konkursowych sędziowie musieli przedłużyć swoją prace do soboty.

o1

o2
Niestety uroczystość wręczenia przygotowanych nagród dla zwycięzców nie odbyła się. Nagrody zostaną wysłane pocztą lub wręczone przy okazji innych konkursów.

Klasyfikacja ogólna

Klasyfikacja według standardów.

Klasyfikacja konkursu według kolorów.

 

 

plakat_2012_sm6
 

KLUB MOLINEZJA

mol
Klub Molinezja po długich staraniach otrzymał nowy lokal na swoją siedzibę. Obecnie prezentuje się on bardzo ładnie jednak wcześniejszy stan budynku był opłakany.

o3
Zdjęcia przedstawiają ile trudu i pracy musieli włożyć członkowie klubu aby dopowadzić to miejsce do należytej używalności.

mol1
Teraz można spokojnie usiąść i podziwiać kolorowy świat w akwariach urządzonych przez członków klubu „Molinezja”. Nie wszystkie zbiorniki są jeszcze urządzone ale myślę że w następnym roku powróci do kalendarza imprez akwarystycznych Zachodniopomorska Wystawa.

mol5

mol6

mol8

mol2

mol4

mol13

mol14

mol15

mol9

mol10

mol3

mol7

mol11

mol12

ŻYCZYMY POWODZENIA I WYTRWAŁOŚCI DLA CAŁEGO KLUBU MOLINEZJA

Share.

Leave A Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.