Spotkanie wigilijne WZA 2013

0

  wzazoo1

W dniu 17.12.2013 Warszawskie Zrzeszenie Akwarystów zorganizowało „wigilijne” spotkanie, które odbyło się w Warszawskim Ogrodzie Zoologicznym w restauracji nad słoniarnią. Przy świątecznym stole przy którym zasiedli warszawscy akwaryści jak i zaproszeni goście, powitał wszystkich Pan Waldemar Jastrzębski – „Senior Akwarystycznej Warszawy”. Witając wszystkich gości z rozrzewnieniem wspomniał o minionych latach i ludziach którzy go łączą z rybami i akwarystyką. Dziękując wszystkim gościom za przybycie, a sponsorom za dotychczasowe wspieranie w propagowaniu akwarystyki, złożył serdeczne życzenia świąteczne oraz noworoczne.

 

 

2

Pan Janusz Gnyp w imieniu swoim, zarządu WZA, jak i firmy TROPICAL złożył także wszystkim życzenia świąteczne.

3

Przedstawicielami Ogrodu Zoologicznego na spotkaniu byli Pani Ewa Zbonikowska oraz były dyrektor Pan Maciej Rembiszewski.

4

Pani Bogumiła Jankiewicz przybyła na spotkanie z życzeniami świątecznymi oraz dobrymi wiadomościami na temat przyszłego roku akwarystycznego, który jest 30-leciem działalności firmy AQUAEl. Z tej to okazji na rynku ma się ukazać wydanie barwnego albumu ryb akwariowych a obchody jubileuszowe ma uświetnić wystawa akwarystyczna.

5

Świąteczne życzenia złożyli sobie wszyscy wszystkim łamiąc się wigilijnym opłatkiem.

678

14
Wspólne pamiątkowe zdjęcie jest zarazem przesłaniem świątecznych życzeń dla wszystkich akwarystów tych zrzeszonych i indywidualnych, początkujących jak i zaawansowanych, słodkowodnych i morskich ….
po prostu wszystkich, którzy kochają podwodny świat
9

Wspaniałe dania uświetniły ten jakże miły i sympatyczny wieczór.

10

Przy świątecznej choince z prezentami nie zabrakło także miłych upominków dla akwarystów.

11

Pani Anna Stepnowska przybywając na spotkanie przywiozła dla wszystkich kilka numerów Akwarium oraz Magazynu Akwarium.

12

Pani Bogumiła Jankiewicz obdarowała akwarystów wspaniałymi kalendarzami na 2014 rok, a przedstawiciel firmy Tropical udostępnił próbki pokarmów.

13

Na spotkanie przybyli także Marek Tatarczak właściciel hurtowni Emte-ZOO z żoną oraz Grzegorz Soszka znany autor wielu wydawnictw i artykułów, które ostatnio możemy również przeczytać w Magazynie Akwarium. Dyskusje rozmowy i wspomnienia wypełniły cały wieczór.

15

Były ryby na talerzu ale najwięcej czasu akwaryści spędzali przy akwarium ze wspaniałymi dyskowcami.

16

Dyskowcami które są tak oswojone że dają się głaskać – niedługo przemówią ludzkim głosem.

17

Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku.

 

Share.

Leave A Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.