Szumilas dla Warszawy

0

SZUMILAS DLA WARSZAWY

 

2

   W dniu 17.03 o god. 9.00 ruszyła akcja „SZUMILAS DLA WARSZAWY”.

Autor takimi oto słowami przestawia swoje przedsięwzięcie:

„Warszawiacy! Niedługo wiosna! Przetrwaliście całą zimę z małą ilością światła, słonym błotem, chorobami, depresjami, zimnem. Już nie macie siły walczyć, czekacie tyl­ko z utęsknieniem na pierwsze promyki słońca. Akcja „Szumilas dla Warszawy” jest dla Was pierwiosnkiem. Pokazując zdjęcia akwariów w centrum Warszawy, w industrialnych przestrzeniach, chcę Was wesprzeć w tej trudnej chwili i przypomnieć, że to już niedługo, za chwileczkę będzie WIOSNA :)”

1

Zdjęcia akwariów Konrada Szumilasa prezentowane są w 3 kluczowych miejscach w Warszawie. Pierwszy kolorowy i wiosenny bilbord stanął obok Złotych Tarasów

3

W najbardziej zatłoczonych miejscach stolicy, gdzie tysiące ludzi spieszy się do pracy Konrad wraz z grupą przyjaciół rozdawali kwiaty.

4

„Podarowując Wam radosne, kolorowe obrazy natury, poprawię Wam humor. Sprawię, żebyście byli weseli przez cały dzień! :)”

5

Jakże bardzo ludzie byli zdziwieni że w tak ponury ranek mimo padającego deszczu i wiatru, ktoś im podarowuje kwiaty.

6

Konrad Szumilas, który od kilkunastu lat zajmuje się akwarystyką wprowadzając w swoich aranżacjach elementy artystyczne, promuje ciekawy nurt „aquascapingu”.

7

Konrad Szumilas Auadeigner jest zdobywcą:
III miejsca w konkursie AGA 2009 Aquascaping Contest,
II miejsca w konkursie Nano 2011 Aquascaping Contest,
11 miejsca w konkuesie AGA 2013 Aquascaping Contest,
II miejsca w konkursie w Łódź Pet Fair 2013

8

Z drugiej strony Pałacu Kultury i Nauki przy metrze Świętokrzyska można zobaczyć prezentacje kolejnego zdjęcia akwarium.

9

Akcja trwa do 21 marca 2014.
Trzy lokalizacje:
Złote Tarasy
Riviera Remont
Metro Świętokrzyska

10

SZUMILAS DLA WARSZAWY11

 Przetrwajmy, byle do wiosny, ludzie kochani jeszcze troszeczkę a mniej będziemy ubrani jeszcze maciupinko a słonko zagrzeje jeszcze chwileczkę miną szare słoty, depresje, choroby znów wyprostujemy się raźno mając to z głowy

Konrad Szumilas Aquadesigner

https://www.facebook.com

Share.

Leave A Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.