Wielkanocne spotkanie WZA

0

 

wzazoo

 

WIELKANOCNE SPOTKANIE WARSZAWSKIEGO ZRZESZENIA AKWARYSTÓW

 

Na przełomie marca i kwietnia kiedy dni stają się coraz cieplejsze i ładniejsze we wszystkich nas budzą się nowe siły i werwa do aktywniejszego życia. W tym właśnie czasie jest nadejście astronomicznej wiosny. Teraz także za sprawą zmiany czasu z zimowego na letni dni stają się dłuższe w godzinach kiedy jesteśmy już po pracy i sprawach zawodowych. W tym to okresie zwłaszcza że jest to czas przedświąteczny wielu z nas myśli o zmianach, sprzątaniu, porządkach nie tylko w domu. Przenosimy swoje myśli na swoich podopiecznych. Wielu akwarystów postanawia nie tylko zrobić generalne porządki w swoim zbiorniku ale także coś zmienić czy też ulepszyć. Uzupełniamy swoją obsadę w zbiorniku dokupując ryby czy niejednokrotnie rośliny. Za oknami coraz więcej zieleni i ciepła więc niech w naszych zbiornikach także będzie ładnie i kolorowo. W tym właśnie radosnym i wiosennym czasie warszawscy akwaryści zorganizowali Wielkanocne Spotkanie w Stołecznym Ogrodzie Zoologicznym.

1

Spotkanie odbyło się 31.03.2015 w budynku słoniarni ZOO. Wszystkich przybyłych przywitał Prezes Warszawskiego Zrzeszenia Akwarystów Pan Waldemar Jastrzębski. Składając życzenia świateczne podzielił się z wszystkimi przybyłymi gośćmi jajeczkiem zapraszając do poczęstunku i wspónego spędzenia wieczoru.

3

 

2

Przedstawicielami Ogrodu Zoologicznego byli Panie Ewa Zbonikowska oraz Bożena Krzemińska z fundacji Panda.

4

Pani Hania Stepnowska przywiozła dla akwarystów Magazyny Akwarium oraz Zeszyty Akwarystyczne.

56

8

Zajrzeliśmy także do budynku akwarium, które po generalnym remoncie przygotowywane jest do otwarcia.

7

Jak na razie to w Warszawskim ZOO tropikalne ryby możemy zobaczyć (pomijając rekinarium) w akwarium, które znajduje się w restauracji TEMBO w budynku słoniarni. Akwarium opiekują się członkowie Warszawskiego Zrzeszenia Akwarystów.

 

Share.

Leave A Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.