100.
100. Apistogramma nijsseni
100. Apistogramma nijsseni
101.
101. Apistogramma panduro
102.
102. Apistogramma agassizi „Double red”
103.
103. Apistogramma cacatuoides „Orange”
104.
104. Apistogramma cacatuoides „Double red”
105.
105. Mikrogeophagus ramirezi var. Electric blue
106.
106. Apistogramma hongsloi
107. Macrognathus aculeatus
108. Pangio kuhlii kuhlii
109. Dermogenys cf. pusilla van Hasselt
110.
110. Danio margaritatus (Galaxy)
111. Zbiornik w którym pływały młode dyskowce z polskiej hodowli SUPERDISCUS z Katowic. W czasie wystawy Andrzej Nowicki wygłosił także prelekcje na temat rozmnażania dyskowców.
111. Symphysodon discus „Heckel x Brown”,
Symphysodon aequifasciata „Pigeon Red”
111. Symphysodon aequifasciata „Leopard Snake Skin”,
Symphysodon aequifasciata „Pigeon Red”
112. Heteropneustes fossilis
113.
113. Erpetoichthys calabaricus
114.
114. Hymenochilus sp.
115. Plurodeles waltl
116.
116. Ambystoma mexicanum
117. Melanochromis maingano, Metriaclima estherae, Melanochromis auratus, Melanochromis chipokae, Pseudotropheus socolofi, Labidochromis coeruleus „Yellow”, Nimbochromis linni
118.
118. Potamotrygon cf. magdalenae
118. Potamotrygon cf. magdalenae
119. Poecilia velifera
120. Poecilia velifera
121.
121. Poecilia velifera
122. Poecilia latipinna
123. Poecilia latipinna
124. Corydoras melini
125.
125. Corydoras axelrodi
126.
126. Corydoras aeneus (schultzei)
82. Corydoras sterbai
83. Corydoras panda
129.
129. Corydoras paleatus
130.
130. Loricaria similima
131.
131. Rineloricaria spec. „Rio Atapabo”
132.
132. Rineloricaria lanceolata „Red”
133.
133. Rineloricaria lanceolata
134. Ancistrus sp. „Gold”
135.
135. Dasyloricaria filamentosa
136. LDA 08 Ancistrus claro
137.
137. Ancistrus tamboensis
138.
138. Ancistrus sp. „Super Red”
139.
139. Ancistrus sp. „Rio Paraquay”
140. Ancistrus sp.
141.
141. Cambarellus patzcuarensis Orange
142.
142. Atyopsis maluccensis
143.
143. Atyopsis gabonensis
144. Caridina multidentata (japonica)
145. Neocaridina heteropoda sp. Red Cherry
146. Rasbora trilineata, Hara jerdoni
146. Rasbora borapetensis
147. Nannostomus Mortenthaleri
148.
148. Nannostomus rubrocaudatus
149.
149. Copella nattereri