A – Dyskowiec Heckela
(Symphysodon discus) |
|
G – Czerwone turkusy |
1 MIEJSCE Barbara Bogdańska
PL | PKMD PUNKTY: 472 |
|
1 MIEJSCE Mirosław Tworek
PL | PKMD PUNKTY: 470 |
2 MIEJSCE Sławomir Kubiak
PL PUNKTY: 461
|
|
2 MIEJSCE Best Light Production
| D PUNKTY: 464 |
3 MIEJSCE Krzysztof Gajoszek
PL | PKMD PUNKTY: 443 |
|
3 MIEJSCE Łukasz Osieka
PL | PKMD PUNKTY: 462 |
|
|
|
B – Brązowe |
|
H – Czerwone bez wzoru |
1 MIEJSCE Paolino Giuseppe
I PUNKTY: 493 |
|
1 MIEJSCE Maciej Kozioł
PL PUNKTY: 506 |
2 MIEJSCE Piotr Stanaszek
PL | PKMD PUNKTY: 474 |
|
2 MIEJSCE Paolino Giuseppe
I PUNKTY: 497 |
3 MIEJSCE Best Light Production
| D PUNKTY: 453 |
|
3 MIEJSCE Francesco Bencivenga
I PUNKTY: 485 |
|
|
|
C – Niebieskie |
|
I – Klasa otwarta |
1 MIEJSCE Marek Widur
PL | PKMD PUNKTY: 470 |
|
1 MIEJSCE Jozef Minčák
SK | siner discus PUNKTY: 515 |
2 MIEJSCE Francesco Bencivenga
| I PUNKTY: 456 |
|
2 MIEJSCE Best Light Production
| D PUNKTY: 502 |
3 MIEJSCE Antonio Limongelli
I PUNKTY: 452 |
|
3 MIEJSCE Beata Jarka
PL | PKMD PUNKTY: 472 |
|
|
|
D – Zielone |
|
J – Skóra węża |
1 MIEJSCE Przemek Laskowski
PL | PKMD PUNKTY: 463 |
|
1 MIEJSCE Peter Federič
SK PUNKTY: 495 |
2 MIEJSCE Krzysztof Gajoszek
PL | PKMD PUNKTY: 457 |
|
2 MIEJSCE Stanisław Kaczorowski
PL PUNKTY: 493 |
3 MIEJSCE Salon Zoologiczny
JAKAMA PL PUNKTY: 455 |
|
3 MIEJSCE Jozef Minčák
SK | siner discus PUNKTY: 473 |
|
|
|
E – Turkusowe z wzorem |
|
K – Gołębia krew |
1 MIEJSCE Best Light Production
| D PUNKTY: 493 |
|
1 MIEJSCE Radosław Rożniata
PL | PKMD PUNKTY: 493 |
2 MIEJSCE Stanisław Kaczorowski
PL | PKMD PUNKTY: 483 |
|
2 MIEJSCE Łukasz Osieka
PL | PKMD PUNKTY: 492 |
3 MIEJSCE Maciej Kozioł
PL PUNKTY: 468 |
|
3 MIEJSCE Jozef Minčák
SK | siner discus PUNKTY: 486 |
|
|
|
F – Turkusowe bez wzoru (kobalty) |
|
L – Czerwone w punkty |
1 MIEJSCE Peter Federič
SK PUNKTY: 498 |
|
1 MIEJSCE Ivan Seah
SGP PUNKTY: 529 |
2 MIEJSCE Best Light Production
| D PUNKTY: 480 |
|
2 MIEJSCE Radosław Rożniata
PL | PKMD PUNKTY: 527 |
3 MIEJSCE Marcin Karpiński
PL | PKMD PUNKTY: 476 |
|
3 MIEJSCE Best Light Production
| D PUNKTY: 495 |
|
|
|
PBC – Polskie Biało-Czerwone |
|
Klasyfikacja generalna |
1 MIEJSCE Stanisław Kaczorowski
PL PUNKTY: 458 |
|
1 MIEJSCE Ivan Seah
SGP PUNKTY: 529 |
2 MIEJSCE Andrzej Gruszka
PL PUNKTY: 438 |
|
2 MIEJSCE Radosław Rożniata
PL | PKMD PUNKTY: 527 |
3 MIEJSCE Artur Nowicki
PL PUNKTY: 437 |
|
3 MIEJSCE Jozef Minčák
SK | siner discus PUNKTY: 515 |