XVII MIĘDZYNARODOWY KONKURS GUPIKA GUPPY’2000
Materiały z nieistniejącej w sieci strony – http://akwarium.org.pl/organizacje/konkursy/odbyly/2000/imprezy/bb2000.html
|
PODBESKIDZKIE TOWARZYSTWO
AKWARYSTYCZNO – TERRARYSTYCZNE
BIELSKO-BIAŁA |
2 Konkurs w ramach XXIII Mistrzostw Europy Hodowców Gupików
Bielsko Biała 25-27 maja 2000 |
Zwycięzca konkursu:
|
74 |
Sima Lubos Sen. |
CZ AKV |
2-3/6-5 |
88,67 |
Puchar Podbeskidzia:
|
136 |
Oziomek Kasia |
PL PTAT |
2-1-10/5 |
83,67 |
Zwycięzcy standardów:
|
WACHLARZ |
Zawadowski Artur |
PL PTAT |
75,00 |
TRIANGEL |
Sima Lubos |
CZ AKV |
88,67 |
PROPORCZYK |
Mendrek Kazimierz |
PL PTAT |
71,00 |
DWUMIECZ |
Glotzmann Maria |
A ÖGG |
82,33 |
MIECZ GÓRNY |
Knieling Walter |
A ÖGG |
80,00 |
MIECZ DOLNY |
Glotzmann Karl |
A ÖGG |
83,67 |
LIRA |
Asch Hans – Jörg |
D GGD |
77,33 |
ŁOPATKA |
Dr Loch Wolfgang |
D DGF |
78,33 |
RAKIETKA |
Glotzmann Maria |
A ÖGG |
82,33 |
Sędziowie: |
Donko Dusan |
SK SZCH |
|
Krousky Ivan, Ing. |
CZ AKV |
|
Renner Erwin |
A ÖGG |
|
Pröhl Klaus |
D GGD |
|
Patryas Ryszard |
PL PTAT |
Obsrewator międzynarodowy: |
Perger Arnost |
CZ CKCHZR |
Uczestnicy konkursu:
|
Stowarzyszenie |
Symbol |
Il. ucz. |
Il. zest. |
Association France Vivipare |
F AFV |
3 |
4 |
Akvarium zal. 1899 |
CZ AKV |
16 |
27 |
Česky Klub Chovatelu Żivorodnych Ryb |
CZ CKCHŻR |
4 |
4 |
Deutsche Guppy-Föderation e.v. |
D DGF |
8 |
16 |
Deutsche Gesellsch. für Lebendgeb. Zahnkarpfen |
D DGLZ |
2 |
3 |
Gesellschaft der Guppyzüchter in Deutschland |
D GGD |
15 |
34 |
Klub Poecilia Reticulata |
PL KPR |
8 |
16 |
Österreichische Guppy Gesellschaft |
A ÖGG |
6 |
15 |
Podbeskidzkie Towarzystwo Akwar.-Terrar. |
PL PTAT |
8 |
16 |
Slovenský Zwäz Chovatelov Akvaristi |
SK SZCH |
4 |
5 |
Niestowarzyszony |
|
1 |
1 |
Razem: |
11 |
75 |
141 |
XVII MIĘDZYNARODOWY KONKURS GUPIKA GUPPY’2000
Klasyfikacja generalna
|
1) |
Sima Lubos sen. |
CZ |
AKV |
88,67 |
2) |
Dr Netesal Miloslav |
CZ |
AKV |
86,33 |
3) |
Kot Lubor |
CZ |
AKV |
86,00 |
4) |
Bohme Heinz |
D |
GGD |
85,33 |
|
Netesalova Ivana |
CZ |
AKV |
85,33 |
6) |
Kros Jindrich |
CZ |
AKV |
85,00 |
7) |
Miciński Bogusław |
PL |
KPR |
84,67 |
|
Sima & Sima |
CZ |
AKV |
84,67 |
9) |
Mgr Kouba Otto |
CZ |
AKV |
84,33 |
|
Sammet Detlef |
D |
DGLZ |
84,33 |
11) |
Kaden Gernot |
D |
GGD |
84,00 |
12) |
Chatenet Dominigue |
F |
AFV |
83,67 |
|
Dr Loch Wolfgang |
D |
DGF |
83,67 |
|
Glotzmann Karl |
A |
ÖGG |
83,67 |
|
Oziomek Kasia |
PL |
PTAT |
83,67 |
|
Rzegota Klaus |
D |
GGD |
83,67 |
17) |
Karpiński Piotr |
PL |
KPR |
83,33 |
|
Konarzewski Andrzej |
PL |
PTAT |
83,33 |
|
Miciński Filip |
PL |
KPR |
83,33 |
|
Zawadowski Artur |
PL |
PTAT |
83,33 |
21) |
Ing. Krouska Anna |
CZ |
AKV |
83,00 |
|
Oziomek Janusz |
PL |
PTAT |
83,00 |
|
Schramm Gunther |
D |
GGD |
83,00 |
|
Truzettel Mathias |
D |
GGD |
83,00 |
25) |
Madej A & K |
PL |
KPR |
82,67 |
26) |
Glotzmann Maria |
A |
ÖGG |
82,33 |
|
Mgr Pergerova Marie |
CZ |
ČKCHZR |
82,33 |
|
Schone Dieter |
D |
GGD |
82,33 |
|
Synowski Krzysztof |
PL |
KPR |
82,33 |
30) |
Bruner Jiri |
CZ |
AKV |
82,00 |
|
Ing. Krousky Ivan |
CZ |
AKV |
82,00 |
|
Madej S & L |
PL |
KPR |
82,00 |
33) |
Knieling Walter |
A |
ÖGG |
81,67 |
|
Kratochwil Robert |
A |
ÖGG |
81,67 |
|
Mlicko Miroslav |
CZ |
AKV |
81,67 |
|
Ostrzil Gerhard |
A |
ÖGG |
81,67 |
|
Prohl Klaus |
D |
GGD |
81,67 |
|
Soukup Jiri |
CZ |
AKV |
81,67 |
39) |
Nagel Volker |
D |
DGF |
81,33 |
40) |
Ing.Mican Ferdinand |
A |
ÖGG |
81,00 |
41) |
Stula Gabriel |
CZ |
AKV |
80,67 |
42) |
Hoppe Lothar |
D |
GGD |
80,33 |
|
Siska Miroslav |
CZ |
ČKCHZR |
80,33 |
44) |
Schimmelpfennig Helga |
D |
DGF |
79,67 |
|
Sisa & Sisova |
CZ |
AKV |
79,67 |
46) |
Lehmann Michael |
D |
GGD |
79,33 |
|
Leßmann Sabrina |
D |
DGF |
79,33 |
48) |
Lacourte Chislain |
F |
AFV |
79,00 |
|
Prohl Edith |
D |
GGD |
79,00 |
50) |
Koralewski Jerzy |
PL |
KPR |
78,67 |
|
Lehmann Ullrich |
D |
GGD |
78,67 |
52) |
Leßmann Thomas |
D |
DGF |
78,33 |
53) |
Piórek Teresa |
PL |
PTAT |
78,00 |
|
Senkyr Vlastislav |
CZ |
ČKCHZR |
78,00 |
55) |
Altenbeck Walter |
D |
DGF |
77,33 |
|
Asch Hans – Jorg |
D |
GGD |
77,33 |
|
Domin Anton |
SK |
SZCH |
77,33 |
|
Sangle-Boeuf Jean |
F |
AFV |
77,33 |
59) |
Mendrek Kazimierz |
PL |
PTAT |
76,67 |
|
Tischmann Helga |
D |
DGF |
76,67 |
61) |
Krampitz Erich |
D |
GGD |
76,33 |
62) |
Tischmann Gunter |
D |
DGF |
76,00 |
63) |
Mendrek Elżbieta |
PL |
PTAT |
74,67 |
64) |
Prchal Josef |
CZ |
AKV |
74,33 |
65) |
Meyer Ludwig |
D |
DGLZ |
74,00 |
66) |
Mgr Perger Arnost |
CZ |
ČKCHZR |
73,33 |
67) |
Ehe Thomas |
D |
GGD |
72,00 |
68) |
Szkwarek Kamil |
PL |
PTAT |
71,33 |
69) |
Weiß Lutz |
D |
GGD |
70,67 |
|
Ing. Stieranka Marian |
SK |
SZCH |
70,67 |
|
Majer Vladimir |
SK |
SZCH |
70,67 |
|
Moszczyński Sebastian |
PL |
PTAT |
70,67 |
73) |
Krysta Dawid |
PL |
NIEST. |
70,33 |
74) |
Moszczyński Waldemar |
PL |
PTAT |
70,00 |
75) |
Toth Stefan |
SK |
SZCH |
67,00 |
Opis konkursu
AKWARIUM Nr 2/2000