Aquaterr Toruń – cz. II

0

AQUA TERR     TORUŃ      19 – 20.04.2008


alek
Wyłącznym dystrybutorem belgijskiej firmy „Aquatic Nature”, jest znany w całej polsce salon akwarystyczny z Warszawy „DISCUS ZOO”. Po raz pierwszy była prezentowana w ten sposób szeroka gama artykułów akwarystycznych.

a1a2a3

W ostatnim okresie modne są mini akwaria, które można bardzo ładnie i estetycznie urządzić nie posiadając dużo miejsca.

 

a7
a8
a9
a4
a5
a6

W takich akwariach pięknie prezentują się krewetki, małe rybki z gatunków neon, żwawik, czy też muszlowiec. Można także ładnie wyeksponować kolorowego raka. zwierzyniec
Toruński sklep „Zwierzyniec” akwaria wystawiał w innym miejscu, które wcześniej oglądaliśmy.
aquaszut
Stoisko firmy   AQUA SZUT

tetra
Polskie przedstawicielstwo firmy TETRA
aquael
Firma AQUA EL na swoim stoisku urządziła jeden zbiornik. 13
Nowy rodzaj zbiornika BRILUX profilowany, gdzie pływały platki. Może akwarium byłoby bardziej atrakcyje, gdyby było z tłem. Rybki na tle żaluzji okiennych niezbyt efektownie się prezentowały. (Może tak miało być)

14
W tym dużym akwarium firmy AQUA PROJECT pływały Razbory klinowe, które w dużej ilości sprawiały że akwarium było atrakcyjne.

tropical

t1t2Firma TROPICAL w Polsce i nie tylko, jest znana jako producent dobrych pokarmów akwarystycznych. Jednak rybki w ozdobnych akwariach nie potrzebowały tych produktów, pomimo że ciągle „pływały”

 

 

 

 

 

 

hobby
Stoisko firmy „HOBBY”
mhk
Na stosku MHK szeroki wybór akcesoriów akwarystycznych i terraystycznych. Ciekawe jaki związek z tym forum miały prezentowane żwirki dla kotów „Verdi”. (Chyba tylko tyle że koty lubią ryby)
na
Czasopismo Nasze Akwarium już dość trwale wpisało się w życie polskiej akwarystyki. Myślę że i o tym wydarzeniu będzie można poczytać w nastepnym numerze.

ogolne

 

Share.

Leave A Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.