Hurtownia Aquamag

0

logo_aquamag1

   W czasie naszych wędrówek po różnych miejscach związanych z akwarystyką odwiedziliśmy jedną z warszawskich hurtowni typowo akwarystycznych.
Firma AQUA mag rozpoczęła działalność na początku tego roku. Jest wyłącznym przedstawicielem na Polskę wielu znanych firm europejskich, ale w ofercie znajdujemy także pełen asortyment polskich firm akwarystycznych.
Dlaczego przedstawiam hurtownie, która nie prowadzi sprzedaży detalicznej a przeznaczona jest wyłącznie dla firm i sklepów ?
Jeżeli chcesz stać się posiadaczem danego asortymentu zwróć się do sprzedawcy w twoim sklepie akwarystycznym, podając kontakt. Hurtownia AQUA mag przyjmuje zamówienia telefoniczne i meilowe wysyłając zamówiony towar do sklepu poprzez firmę kurierską.


13

Rośliny akwariowe przywożone są z holenderskiej firmy SonGrow. Jak przekonaliśmy się wybór jest bardzo duży, od najpopularniejszych poprzez rarytasy takie jak Grzybieńczyk bananowy, do nowości akwarystycznych, które pojawiły się na Targach Interzoo w Norymberdze jak Hygrophila pinnatifida.

songrow17
Hygrophila pinnatifida18
Nymphoides aquatica – Grzybieńczyk bananowy1516

Rośliny przechowywane są w bardzo dobrych warunkach. Dobre oświetlenie oraz dozowanie dwutlenku węgla powoduje że wyglądają bardzo efektownie, a odbiorca otrzymuje rośliny zaaklimatyzowane.

14

5

   Easy Life to firma już znana polskim akwarystom. Linia nawozowa roślin wodnych to jeden z najlepszych produktów europejskich. Nawozy tej firmy są bardzo wydajne i skuteczne. Polecam nawóz podstawowy Pro Fito, gdyż sam stosuje go od dłuższego czasu z bardzo dobrymi efektami. Stosując ten nawóz mam zdrowy i bujny wzrost roślin. Polecam także Easy Carbo, który stosowałem w małych akwariach, gdzie nie dozowałem dwutlenku węgla. Firma w swojej ofercie ma także inne nawozy i środki uzdatniania wody do akwarystyki morskiej.


9

   Ważnym i wymaganym elementem jest dostosowanie produktów do dystrybucji na polskim rynku, czyli polskie opisy produktów i sposoby ich użycia.

7

   Aquatic nature firma z Belgii, która oferuje nam bardzo duży wybór zbiorników nano które w ostatnim okresie stały się bardzo popularne w akwarystyce. Pokarmy dla ryb akwariowych morskich i słodkowodnych, oraz wiele innego sprzętu do obsługi akwarium.


10

    Nie spotykane i innowacyjne rozwiązanie siatki do wyławiania ryb, ze zginającym się uchwytem, aby można docisnąć do szyby to też produkt firmy AQUATIC NATURE.4

 

   FEMANGA to niemiecka firma produkująca naturalne środki uzdatniające wodę. W swojej ofercie posiada jeden z najlepszych środków do zwalczania glonów w akwariach słodkowodnych, który nie ma złego wpływu na bezkręgowce – Algen Stopp! General

8

   Firma DUPLA i HOBBY oferują duży asortyment produktów, wśród nich szereg bardzo dobrych testów do badania wody, bardzo skuteczne środki przeciw różnego rodzaju glonom w akwariach. Jednym z nich jest Algen Killer, który działa szybko i niezawodnie. Nowym produktem jest wymienialne ostrze przymocowywane do akwariowych czyścików magnetycznych.

6

   SCHEGO to niemiecka firma, której membranowe pompy powietrzne są bardzo ciche a zarazem wydajne. Innowacyjna obudowa z przeźroczystego plastiku pozwala na obserwacje pracy membrany pompy podczas regulacji ilości tłoczonego powietrza.

11

   AQUA EL rodzima firma w ofercie której znajdziemy miedzy innymi akwarium morskie REEF MAX oraz krewetkaria w trzech rozmiarach 10, 20 i 30 litrów.

22

   EHEIM chyba nie trzeba przedstawiać niemieckiej firmy, lidera w produkcji filtrów akwariowych, których bardzo duży wybór znajduje się w ofercie hurtowni.

12

2120

 

    W ofercie hurtowni znajdujemy produkty firm akwarystycznych: Diversa, Ekol, Skalar, Juwel, Sylwania, Zoolek, Hydor, Aqua Art i Penn plax.

 

Share.

Leave A Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.