Kreakcja Warszawa

0

 

  k0
W dniu 7.10.2015 w Warszawskim Multikinie na Ursynowie odbyły się warsztaty akwarystyczne zorganizowane przez firmę Tetra. Głównym jednak kreatorem i realizatorem praktycznym warsztatów był Paweł Iglewski.

1
Pierwsza część to omówienie stylu naturalnego w ogólnym nurcie akwarystyki oraz kreowanie takiego stylu poprzez inspiracje natury. Zostały omówione dokładniej style akwarium naturalnego – Iwagumi oraz Ryboku, a w nich podstawowa zasada złotego podziału.

2
Głównym pubktem warsztatów było zakładanie akwarium w stylu naturalnym oczywiście z wykorzystaniem produktów firmy tetra. W czasie gdy Paweł Iglewski tworzył od podstaw aranżację akwarium Michał Małkiewicz przedstawiał bliżej wykorzystywane produkty firmy Tetra.
4

Mimo ze warsztaty odbywały się w środku tygodnia to przybyło na nie ponad 100 osób.

3
Układanie korzeni oraz kamieni. 5

Sadzenie roślin odbywa się także na sucho.


6

W czasie aranżowania akwarium paweł Iglewski oraz Michał Małkiewicz odpowiadali na szereg pytań dotyczących problemów związanych z zakładaniem oraz prowadzeniem akwarium w stylu naturalnym.


7

Po posadzeniu roślin można akwarium zalać wodą.


14

Jeszcze kilka zabiegów kosmetycznych i akwarium będzie gotowe.


8

Firma tetra zorganizowała konkurs polegający na zaaranżowaniu zbiornika akwariowego 30 litrów na sucho z wykorzystaniem podłoża, korzeni oraz kamieni.


10

W konkursie brało udział trzy drużyny losowo wybrane spośród widzów. Paweł Iglewski podjął się próby oceny oraz wyboru najlepszej aranżacji.


9

Wcześniej wysłuchał startujących ich propozycji obsadzenia danego zbiornika roślinami. Startujący otrzymali zbiorniki akwariowe w których tworzyli aranżacje, jako nagrody w konkursie.


11

Wszyscy uczestnicy biorący czynny udział w dyskusjach oraz udzielający odpowiedzi na szereg zadawanych pytań otrzymali upominki od firmy Tetra.


12

Ogłoszono także wyniki konkursu na zdjęcie najładniejszego akwarium ogłoszonego na faceboku.


13

Akwarium wykonane na warsztatach nie będzie zlikwidowane ale ma być prowadzone a jego fotki mają ukazywać się po pewnym czasie na profilu „fb” firmy Tetra

 

 

Share.

Leave A Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.