Wystawa Krewetek i Akwariów w Szczecinie – wstęp

0


podz
STOISKA FIRMOWE  

o
i1INTEGRACJA
k
KONKURS KREWETEK  

bio
WYSTAWA AKWARIÓW
w0
PRELEKCJE

Wystawa w Szczecinie odbyła się po raz czwarty na Uniwersytecie Szczecińskim. Organizatorami wystawy są akwaryści amatorzy, którzy po raz kolejny w sposób profesjonalny można tak powiedzieć podeszli do organizacji bardzo udanej wystawy akwarystycznej. Wystawa trwała trzy dni, a wstęp był bezpłatny. Na całość wystawy złożyło się kilka integralnych elementów.
Na wystawie zaprezentowano kilkanaście stoisk firm, hodowli czy też sklepów akwarystycznych. Wszyscy wystawcy byli zarazem fundatorami nagród w zorganizowanych konkursach. Pierwszy to konkurs na najładniejsze akwarium w oczach Jury gdzie nagrodzono siedem miejsc oraz w głosowaniu przez zwiedzających, nagradzając pięć miejsc . Ufundowano dwie nagrody specjalne oraz trzy nagródy dla osób zwiedzających. Nagrodzono także trójkę dzieci biorące udział w konkursie rysunkowym.
I Mistrzostwa Polski Krewetek Akwariowych zostały zorganizowane z bardzo dużym rozmachem. Po pierwsze po raz pierwszy zaprezentowano taką ilość zbiorników oraz niebywałą różnorodność krewetek. Wystawcami byli polscy hodowcy oraz zagraniczni. Skład sędziowski był międzynarodowy.
Na wystawie akwariów zaprezentowano bardzo udane aranżacje w nano-akwariach jak i w zbiornikach 112 litrów.
Ciekawa prelekcja o pobycie w Amazoni Michała Marcinkiewicza oraz prezentacja ryb z hodowli Superdiscus Andrzeja Nowickiego dopełniły bardzo bogaty program wystawy której organizatorami jest grupa niezrzeszonych zachodniopomorskich wielbicieli akwarystyki w składzie:
Iwona Piotrowska, Sławomir Jóźwik, Dominik Suliński, Marek Kress, Dawid Pawelczyk, Paweł Przybylski, Marcin Staniszewski,
Tym ludziom zawdzięczamy że po raz czwarty akwaryści spotkali się w Szczecinie oraz po raz pierwszy zorganizowano największe mistrzostwa krewetek akwariowych

(Poszczególne fotorelacje po kliknięciu na zdjęcie)

Share.

Leave A Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.