Szkolenie Tropical Modlin

0
Szkolenie Tropical  Modlin

 

szkolenie tropical modlinSzkolenie Tropical  Modlin …   W dniu 2.12.2017 roku firma Tropical przeprowadziła szkolenie  dla pracowników sklepów i hurtowni zoologicznych. Szkolenie odbyło się w Hotelu Royal na terenie Twierdzy Modlin. Hotel Royal  znajduje się w odnowionym budynku zabytkowej pralni garnizonowej, stojącej 150 metrów od rzeki.

 

szkolenie tropical modlinSzkolenie rozpoczęło się od części związanej z akwarystyką albowiem firma Tropical, która powstała 40 lat temu rozpoczęła swoją działalność typowo akwarystyczną.

 

szkolenie tropical modlin

Aleksandra Kwaśniak – Płacheta rozpoczęła szkolenie wprowadzając słuchaczy w historię powstania firmy Tropical,  która przyczyniła się w znaczący sposób do rozwoju polskiej akwarystyki w bardzo trudnych czasach.  szkolenie tropical modlin

Przedstawiła także sylwetkę Andrzeja Ogrodnika, założyciela firmy Tropical, który w owym czasie podnosił poziom produktów akwarystycznych na polskim rynku. Omawiając rozwój i historię firmy prelegentka zapoznała słuchaczy z bogata ofertą produktową.  Na zakończenie zostały omówione  nowości produktowe firmy.

 

szkolenie tropical modlinszkolenie tropical modlinW czasie przerwy można było zapoznać się z najnowszymi produktami w ofercie firmy Tropical,

szkolenie tropical modlinNajnowszy produkt z linii  Tropifit Premium Plus.

 

szkolenie tropical modlinPo wykładzie odbyła się krótka loteria z nagrodami

szkolenie tropical modlin

Kilku uczestników zostało nagrodzonych prezentami od firmy Tropical.

szkolenie tropical modlin

szkolenie tropical modlin

Druga część szkolenia obejmowała omówienie całej gamy produktów linii Tropidog i Tropicat. Szkolenie poprowadziła Joanna Dziurowicz wprowadzając słuchaczy w  sposoby karmienia naszych czworonożnych przyjaciół wczoraj i dziś.

 

szkolenie tropical modlin

Po szkoleniu odbyła się kolacja w sali oranżeryjnej.

szkolenie tropical modlin

szkolenie tropical modlin

Ekipa sklepów Zoonemo

szkolenie tropical modlin

szkolenie tropical modlinDla pasjonatów gier były także liczne atrakcje. Można było zagrać  w pokera.

szkolenie tropical modlinByła także ruletka gdzie przez cały czas chętnie obstawiano w bardzo miłej atmosferze.

szkolenie tropical modlinMożna było popróbować szczęścia grając w oczko. Każdy na wstępie otrzymywał 400 dol … zabawa była wspaniała.

 

Na drugi dzień można było się wybrać do zwiedzenia atrakcji  Twierdzy Modlin.  Nie wszyscy wiedzą że Twierdza Modlin posiada najdłuższy budynek w Europie  liczący 2250 m długości.   Zwiedzanie twierdzy wewnątrz obecnie jest ograniczone ale jest tam wiele miejsc bardzo uroczych, które warto zobaczyć. Na terenie osiedla powstało małe muzeum poświęcone historii Twierdzy i Modlina.

 

 

Share.

Leave A Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.