Szkolenie Tropical – Ołtarzew

0

W dniu 27.10.2018 roku firma Tropical przeprowadziła szkolenie  dla pracowników sklepów i hurtowni zoologicznych. Szkolenie odbyło się w Hotelu Lamberton w Ołtarzewie.

Szkolenie rozpoczęła Aleksandra Kwaśniak – Płacheta wprowadzając słuchaczy w historię powstania firmy Tropical, która przyczyniła się w znaczący sposób do rozwoju polskiej akwarystyki w bardzo trudnych czasach.

Przedstawiła także sylwetkę Andrzeja Ogrodnika, założyciela firmy Tropical, który w owym czasie rozpoczynał swoje pierwsze kroki na polskim rynku akwarystycznym.

 

Omawiając rozwój i historię firmy prelegentka zapoznała słuchaczy z bogata ofertą produktową. Na zakończenie zostały omówione nowości produktowe firmy, czyli produkty linii Gel Formula i Pro Defence

Druga część szkolenia poprowadziła Joanna Dziurowicz zapoznając słuchaczy z nowościami linii TropiDog

 

Zostały przedstawione karmy dla psów – Light Sterilised oraz Senior.

Po dwóch prelekcjach został przeprowadzony konkurs wiedzy branży zoologicznej dla wszystkich uczestników startujących jako drużyny poszczególnych sklepów czy też hurtowni zoologicznych. Po pierwszej rundzie wyłonionych zostało 10 drużyn, które  odpowiadały na kolejne pytania wybierane losowo. W trzeciej rundzie wyłoniono pierwszą trójkę.

Pytania  o różnej skali trudności dotyczyły wiadomości o psach i kotach oraz  zakresu akwarystyki.

Nagrody dla trzech zwycięskich drużyn zostały wręczone w czasie uroczystej kolacji. Pierwsze miejsce zajął sklep „Kameleon” z Białegostoku.

Drugie miejsce ‚Mini ZOO” –  Puławy

Trzecie miejsce  sklep ‚Reksio” z Białegostoku

Na salę wjechał okazały świecący tort,   który został podzielony dla uczestników dalszej zabawy.

Share.

Leave A Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.