Close Menu
GŁÓWNA
RELACJE
MORSKIE
SŁODKOWODNE
MOJE AKWARIA
LITERATURA
LINKI
Facebook
X (Twitter)
Instagram
Najczęściej odwiedzane
XIII Spotkanie Tanganickie
Warszawskie Dni Akwarystyki
Aquapark Reda
Akwarium Gdynia
Preparaty do wody w akwarium słodkowodnym
Aquascaping – Podstawowe zasady
Wielki Atlas Ryb Akwariowych
Mistrzostwa Polski Hodowców Gupika 2023
Facebook
X (Twitter)
YouTube
Google
Pinterest
GŁÓWNA
RELACJE
MORSKIE
SŁODKOWODNE
MOJE AKWARIA
LITERATURA
LINKI
You are at:
Home
»
FAUNA I FLORA
»
ATLAS RYB
»
ryby s.
ryby s.
Atlas ryb
WYKAZ ŁACIŃSKI
| A |
B |
C |
D |
E |
F |
G |
H |
I |
J |
K |
L |
M |
N |
O |
P |
R |
S |
T |
U |
V |
W |
X |
Y |
Z |
WYKAZ POLSKI
| A |
B |
C |
D |
E |
F |
G |
H |
I |
J |
K |
L |
Ł |
M |
N |
O |
P |
R |
S |
Ś |
T |
U |
W |
Z |
Ż |
Salamandrowiec
–
Lepidogalaxias salamandroides
Samotniczek neonowy
–
Poecilocharax weitzmani
Sandacz
–
Sander lucioperca
Selenotoka wielopręga
–
Selenotoca multifasciata
Sieja
–
Coregonus lavaretus
Sierpówka, Żyrardynka żółta
–
Girardinus falcatus
Siewruga, Jesiotr gwiaździsty
–
Acipenser stellatus
Skiffia dwupręga (Żyworódka dwusmugowa)
–
Skiffia bilineata
Skiffia złota
– Skiffia
francesae
Skrzeczyk karłowaty
–
Trichopsis pumila
Skrzeczyk pręgowany
–
Trichopsis vittata
Skrzeczyk średni
–
Trichopsis schalleri
Skrzelopiór białopłetwy
–
Corynopoma riisei
Słonecznica
–
Leucaspius delineatus
Smuklacz plamisty
–
Pyrrhulina vittata
Smukleń kropkowany
–
Copeina guttata
Smukleń lamparci
–
Copella nattereri
Smukleń pryskacz
–
Copella arnoldi
Sorubim szpachlogłowy
–
Sorubim lima
Stadnik długopłetwy (Alestes Chapera)
– Bryconalestes longipinnis
Srebrzak długopręgi
–
Cheirodon interruptus
Srebrzyca, Szpadelek srebrzysty, (Monodaktyl)
–
Monodactylus argenteus
Srebrzyca Seby
–
Monodactylus sebae
Sterlet, Czeczuga
–
Acipenser ruthenus
Stojaczek
–
Anostomus ternetzi
Stojaczek marmurkowany
–
Abramites hypselonotus
Stojaczek paskowany, Ukośnik wspaniały
–
Anostomus anostomus
Stojaczek punktowany
–
Chilodus punctatus
Strętwa, Węgorz elektryczny
–
Electrophorus electricus
Strumieniak kubański
–
Rivulus cylindraceus
Strumieniak marmurkowy, namorzynowy
–
Kryptolebias marmoratus
Strumieniak złoty
–
Cynodonichthys magdalenae
Sturisoma złocista
–
Sturisoma aureum
Strzebla błotna (przekopowa)
–
Rhynchocypris percnurus
Strzebla potokowa
–
Phoxinus phoxinus
Strzelczyk indyjski, Pryskacz
–
Toxotes jaculatrix
Strzępiel słodkowodny, Tygrys syjamski
–
Datnoides microlepis
Styczniówka
–
Phalloptychus januarius
Sumatrzak Deissnera
–
Parosphromenus deissneri
Sumatrzak Nagya
–
Parosphromenus nagyi
Sumatrzak płomykoogonowy
–
Parosphromenus filamentosus
Sum białowąsy, Bagr hinduski
–
Mystus tengara
Sum czerwonoogonowy
–
Phractocephalus hemioliopterus
Sum elektryczny
–
Malapterurus electricus
Sumik czarny
–
Ameiurus melas
Sumik karłowaty
–
Ameiurus nebulosus
Sumik koci
–
Ameiurus catus
Sumik pancerny
–
Callichthys callichthys
Sumik płaskogłowy
–
Pylodictis olivaris
Sum indyjski
–
Heteropneustes fossilis
Sum jesiotrowy
–
Platystomatichthys sturio
Sum kotwicowy
–
Hara jerdoni
Sum liniowy, Platydora kolczasta
–
Platydoras armatulus
Sum marmurkowy
–
Rhinodoras dorbignyi
Sum płaskopyski
–
Pseudoplatystoma fasciatum
Sum pospolity
–
Silurus glanis
Sum skrzeczący, (Żebrowień mrukliwy)
–
Platydoras hancockii
Sum szklisty
–
Kryptopterus bicirrhis
Sum rekini
–
Pangasianodon hypophthalmus
Sum zachodnioamerykański
–
Ariopsis seemanni
Sum żabi
–
Chaca bankanensis
Sum żyrafi
–
Auchenoglanis occidentalis
Sylanus gangesowy
–
Sillaginopsis panijus
Szczelinowiec Bueschera
–
Neolamprologus buescheri
Szczelinowiec cylindryczny
–
Neolamprologus cylindricus
Szczelinowiec dwupasiasty
–
Telmatochromis bifrenatus
Szczelinowiec gładkolicy
–
Altolamprologus calvus
Szczelinowiec Leleupa
–
Neolamprologus leleupi
Szczelinowiec pięciopręgi
–
Neolamprologus tretocephalus
Szczelinowiec wielopręgi
–
Neolamprologus multifasciatus
Szczupaczek żyworodny
–
Belonesox belizanus
Szczupak amerykański
–
Esox americanus
Szczupak pospolity
–
Esox lucius
Szczupak półdziobowy
–
Nomorhamphus celebensis
Szczupakogłów
–
Luciocephalus pulcher
Szczupieniec czułkowy
–
Ctenolucius hujeta
Szczupieniec plamisty
–
Boulengerella maculata
Szczupieniec wenezuelski
–
Boulengerella lateristriga
Szczupieniec złoty
–
Boulengerella lucius
Szczupieńczyk Chapera
–
Epiplatys chaperi
Szczupieńczyk Daya
–
Aplocheilus dayi
Szczupieńczyk Dageta
–
Epiplatys dageti
Szczupieńczyk Grahama
–
Epiplatys grahami
Szczupieńczyk indyjski (niebieski)
–
Aplocheilus panchax
Szczupieńczyk karłowaty
–
Epiplatys annulatus
Szczupieńczyk madagaskarski
–
Pachypanchax omalonotus
Szczupieńczyk Playfaira
–
Pachypanchax playfairii
Szczupieńczyk pręgowany
–
Aplocheilus lineatus
Szczupieńczyk Spilauchena
–
Aplocheilichthys spilauchen
Szczupieńczyk sześciopręgi
–
Epiplatys sexfasciatus
Szklarek gwatemalski
–
Roeboides guatemalensis
Szklistniczek nigeryjski
–
Pareutropius buffei
Szydlik
–
Farlowella vittata
Szydlik iglasty
–
Farlowella acus
WYKAZ ŁACIŃSKI
| A |
B |
C |
D |
E |
F |
G |
H |
I |
J |
K |
L |
M |
N |
O |
P |
R |
S |
T |
U |
V |
W |
X |
Y |
Z |
WYKAZ POLSKI
| A |
B |
C |
D |
E |
F |
G |
H |
I |
J |
K |
L |
Ł |
M |
N |
O |
P |
R |
S |
Ś |
T |
U |
W |
Z |
Ż |
Submit
Type above and press
Enter
to search. Press
Esc
to cancel.